Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Marcin Kuliński laureatem nagrody dla najlepszego absolwenta Technologii drewna | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Marcin Kuliński laureatem nagrody dla najlepszego absolwenta Technologii drewna

Mgr inż. Marcin Kuliński, decyzją Władz Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP, otrzymał nagrodę pieniężną dla najlepszego absolwenta studiów magisterskich na kierunku Technologia drewna w roku akademickim 2020/2021, ufundowaną przez dra inż. Ryszarda Szymaniego. Serdecznie gratulujemy.

Dr inż. Ryszard Szymani - wybitny absolwent Technologii drewna AR w Poznaniu z roku 1963. Stopień naukowy doktora uzyskał w 1977 roku na University of California (Berkeley, California, USA). Pełni funkcję dyrektora Wood Machining Institute w Berkeley. Od roku akademickiego 2018/2019 wznowił na UPP tradycję przyznawania nagrody pieniężnej dla najlepszego absolwenta kierunku studiów Technologia drewna - nagroda jest przyznawana corocznie dla najlepszego absolwenta studiów magisterskich.