cze
01
2021
Zapraszamy na kolejny - czwarty - odcinek cyklu rozmów z naszymi Absolwentami pt. "Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów". Tym razem Prodziekan ds. studiów, prof. UPP dr hab. Edward Roszyk, rozmawia z mgr. inż. Mateuszem Kęsym - absolwentem kierunku Ochrona przyrody z roku 2017.
Rozmowa została zarejestrowana w Ogrodzie Dendrologicznym Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu.
Rozmowa została zarejestrowana w Ogrodzie Dendrologicznym Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu.








