Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów – rozmowa z Leszkiem Kułakiem | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów – rozmowa z Leszkiem Kułakiem

Bohaterem piątego odcinka cyklu rozmów z naszymi Absolwentami pt. "Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów" jest mgr inż. Leszek Kułak - od ponad 30 lat właściciel i prezes  firmy „Leszek Kułak - Inżynieria krajobrazu, boiska sportowe, trawa hybrydowa”, absolwent  z roku 1990 kierunku Leśnictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (ówczesnej Akademii Rolniczej im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu), twórca największej w Polsce kolekcji starych drzew owocowych uprawianych w naszym kraju.
Rozmowę przeprowadził Prodziekan ds. studiów WLTD UPP, prof. UPP dr hab. Edward Roszyk.