Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Dr hab. T. Krystofiak i dr inż. B. Lis redaktorami specjalnego numeru czasopisma Coatings | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Miło nam zakomunikować, że dr hab. Tomasz Krystofiak oraz dr inż. Barbara Lis, z Katedry Nauki o Drewnie i Techniki Cieplnej (Laboratorium Klejenia i Uszlachetniania Powierzchni) WLTD, zostali redaktorami naukowymi specjalnego numeru czasopisma Coatings, pt. "UV Lacquer Systems for Wood and Wood Based Materials":

Współredaktorem numeru specjalnego jest dr hab. Emilia Salca z Transilvania University in Brasov (Rumunia), która od wielu lat naukowo współpracuje z naukowcami z Laboratorium Klejenia i Uszlachetniania Powierzchni WLTD. Wymiernym efektem tej współpracy są publikacje w czasopismach BioResources i Coatings oraz recenzowanych materiałach konferencyjnych, a także projekty: COST Action FP1006, FP1303, FP1407, Erasmus i CEEPUS.

Image icon Banner67.51 KB
PDF icon Flyer98.24 KB