Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Bezpłatne dwudniowe szkolenie z „Systemu budowlanego STEICO” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Bezpłatne dwudniowe szkolenie z „Systemu budowlanego STEICO”

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów ekologicznego budownictwa drewnianego na bezpłatne dwudniowe szkolenie z „Systemu budowlanego STEICO”.
Przygotowano trzy terminy:

• 23-24.05.2024
  • 06-07.06.2024
  • 20-21.06.2024

Miejsce: STEICO, Czarnków.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

• To unikalna okazja, aby zdobyć wiedzę na temat korzyści wynikających z zastosowania systemu budowlanego Steico, takich jak lepsza izolacja termiczna, akustyczna oraz ochrona przed wilgocią i to zupełnie za darmo! Szkolenie jest bezpłatne.
  • Możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze budownictwa oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych.
  • Zwiedzanie zakładu STEICO.
  • Certyfikat udziału: każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Akademii.
  • STEICO CEE / Ekologiczne budownictwo energooszczędne: dowiesz się więcej o produktach i technologiach, które dbają o środowisko.

Rejestracja udziału w szkoleniu:
Monika Sroka
E-mail: akademia@steico.pl(link sends e-mail)
lub online: