Zaproszenie na wykłady otwarte

W dniach od 4 do10 listopada Wydział Leśny odwiedzą pracownicy Wydziału Leśnego Uniwersytetu w Belgradzie w ramach program ERASMUS+.

Prof. dr Nenad Keča jest wybitnym specjalistą z fitopatologii leśnej, mykologii i ekologii, Univ. Prof. Dr Ljiljana Keča zajmuje się ekonomiką leśnictwa, marketingiem, polityką leśną i organizacją leśnictwa, a Dr Nenad Ćuprić jest specjalistą mechanizacji leśnictwa.

Wykłady są otwarte dla każdego, a odbywać się będą w ramach przedmiotów ekologia lasu, ekonomika leśnictwa i technika leśna.

W przerwach i po wykładach serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z wykładowcami - można będzie uzyskać informacje na temat studiów na Wydziale Leśnym w Belgradzie oraz o szczegółach wymiany w ramach programu ERASMUS!

Tematyka wykładów:

Univ. Prof. Dr Ljiljana Keča

Forestry in Serbia
Investment appraisal in Forestry in Serbia
Value chain of wood and non-wood forest products in Serbia

Chemia Rolna, wtorek 13.30-15.00.

Prof. Nenad Keča

Life cycle and damages caused by alien invasive pathogen Hymenoscyphus fraxines on ash species in Balkan region.
Armillaria and Heterobasidion species causing root and butt rot of conifers in Serbia
Broadleaved species decline caused by fungal pathogens in Serbia.

Chemia Rolna, poniedziałek 14.00-15.30.

Dr Nenad Ćuprić

The state of forestry mechanization in Serbia, and
Theoretical and practical teaching contents of the subject Forest mechanization at the Faculty of Forestry in Belgrade.

Chemia Rolna,  wtorek 15:15-16:45.

Zapraszam

Prof. dr hab. Piotr Łakomy