Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Warsztaty INVENTOR i AUTOCAD | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Warsztaty INVENTOR i AUTOCAD

Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna zaprasza Studentów Wydziału na warsztaty online prowadzone przez CADemia.pl

Uczestnicy będą pracować w aplikacji Inventor i AutoCAD. Opierając się na konkretnym modelu, przygotują w aplikacji Inventor widoki trójwymiarowe poszczególnych etapów montażu mebla. Uczestnicy zajęć nauczą się współdzielić te widoki z aplikacją AutoCAD, a także poznają palety narzędzi, aby ułatwić opisywanie rysunków. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają oryginalne certyfikaty Autodesk, potwierdzające udział w praktycznych warsztatach.
 
Nie jest wymagana znajomość aplikacji Inventor i AutoCAD do udziału w warsztatach. Prowadzący krok po kroku poprowadzi uczestników przez wybrane etapy, przekaże im niezbędne pliki i wszystkie informacje.
Przed spotkaniem należy jednak zainstalować i sprawdzić poprawność działania aplikacji AutoCAD i Inventor.
Darmowe wersje studenckie można pobrać ze strony:
https://www.autodesk.com/education/edu-software/overview...
 
Prowadzącym warsztaty będzie Tomasz Dereń, który od ponad 10 lat prowadzi szkolenia w autoryzowanych centrach szkoleniowych Autodesk w Polsce i zagranicą. Pierwsze kroki jako konstruktor CAD stawiał w branży drzewnej, tworząc dokumentację dla mebli twardych oraz miękkich. Projektował także place zabaw dla renomowanych firm. Wykonał dokumentację montażową dla setek produktów. Obecnie szkoli uczniów, nauczycieli, studentów i wykładowców, przygotowuje kandydatów na szkoleniowców i prowadzi szkolenia dedykowane dla firm z wielu branż. Jest specjalistą z aplikacji Inventor, AutoCAD oraz jednym z pierwszych autoryzowanych instruktorów Fusion 360 w Polsce.
 
Zapisy prowadzone są przez:

Weronika Magdziak - osoby z kierunku: Technologia drewna,
Daria Bauer - osoby z kierunku Projektowanie mebli,
Daniel Skurzyński - osoby z kierunków: Leśnictwo, Ochrona przyrody i edukacja przyrodniczo-leśna.

Bez tytułu_35.png