Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Podziękowania dla Studentów - XXIV edycja Targów Edukacyjnych | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Podziękowania dla Studentów - XXIV edycja Targów Edukacyjnych

Podziękowania dla Studentów

W dniach 6-8 marca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się XXIV edycja Targów Edukacyjnych. W tym roku wydarzeniu przyświecało hasło #KreaTYwni.

Uprzejmie dziękuję następującym Studentom, którzy w wyjątkowy sposób – ubrani w wydziałowe koszulki lub bluzy - reprezentowali nasz Wydział na stoisku UPP:
- Daria Bauer,
- Agata Kubiak,
- Weronika Magdziak,
- inż. Jan Biber,
- inż. Tomasz Cierpiński,
- inż. Kamil Miszewski.

Targi Edukacyjne to wydarzenie stworzone z myślą o młodych ludziach, aby mogli poznać różne możliwości rozwoju. Program targów był pełen warsztatów, wykładów, pokazów, animacji i konferencji,  zarówno dla uczniów i rodziców, jak i pedagogów, psychologów, dyrektorów czy nauczycieli. Edukacja z przesłaniem #KreaTYwności pozwala na rozwój i samorealizację pokolenia zdolnych, młodych Polaków, zarówno z regionu Wielkopolski, jak i całego kraju.

Prodziekan ds. studiów
Prof. UPP dr hab. inż. Edward Roszyk