Technolog drewna - miejsce pracy: Nowy Sącz

FAKRO SP. Z O.O, Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz poszukuje technologa drewna

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem.

Zadania:

nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych
tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych
analiza kosztów produkcji elementów drewnianych
analiza stanów magazynowych półfabrykatów drewnianych

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia drewna)
mile widziana praca na podobnym stanowisku
znajomość  technologii obróbki drewna
umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych
umiejętność pracy w zespole
wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
prawo jazdy kat. B
otwartość na nowe doświadczenia
gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
przyjazną atmosferę pracy
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
dobre warunki pracy
wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
bonusy w okresach świątecznych
dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Zapraszamy do aplikowania: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/formularz-aplikacyjny/?t=1/TD/08_2021:...