Fabryka Mebli BALMA poszukuje kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG DS SYSTEMU MRP. Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Twoje zadania:

opracowywanie indeksów, specyfikacji materiałowych i zależności na wyroby gotowe i podzespoły w systemie SAP
opracowanie konfiguracji nowych wyrobów w systemie SAP
pielęgnowanie danych technologicznych SAP istniejących systemów meblowych (wprowadzanie zmian w specyfikacjach materiałowych, indeksach oraz konfiguracjach)
tworzenie cenników SAP dla nowych systemów oraz pielęgnacja istniejących
uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów
optymalizacja procesów produkcji oraz produktów na etapie tworzenia dokumentacji

 Twoje korzyści:

odpowiedni pakiet szkoleń pozwalających na profesjonalne wdrożenie
zatrudnienie w  firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku
samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym  zespole
wynagrodzenie podstawowe + premia
zatrudnienie w formie umowy o pracę

Twój profil:

wykształcenie wyższe techniczne
dobra znajomość pakietu MS Office
umiejętność pracy w zespole, ukierunkowanie na potrzeby klienta

samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy
dodatkowe atuty; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, staż w przemyśle meblarskim

Jeśli chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy nam Twoje CV, przesłane na adres olga.sobczak@balma.pl

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BALMA SA z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 167, w celach rekrutacyjnych, w tym w celu przysyłania przez ww. podmiot korespondencji związanej z procesem rekrutacyjnym na mój adres e-mail wskazany w formularzu oraz na otrzymywanie informacji związanych z procesem rekrutacyjnym drogą elektroniczną.

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3. Przyjmuję do wiadomości, że moja zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie, a także posiadam dostęp do moich danych osobowych.

4. Zapoznałem(-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Fabryka Mebli BALMA działa na rynku od ponad 40 lat i jest liderem swojej branży. Wspiera efektywność pracy  swoich klientów, stawiając na pierwszym miejscu pracownika i jego potrzeby. Jako producent przykłada dużą wagę do procesu projektowania oraz produkowania wyrobów. Współpracuje z najlepszymi w zakresie designu oraz technologii.  Swoim klientom, poza pełną gamą rozwiązań meblowych, oferuje również pakiet usług projektowych oraz doradczych, związanych z planowaniem oraz realizacją projektów biurowych. Produkty BALMA obecne są na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Bliskiego Wschodu, w przestrzeniach zarówno biurowych, jak i szerzej, w miejscach użyteczności publicznej. Sprzedaż̇ produktów odbywa się w sieci salonów firmowych oraz poprzez autoryzowanych przedstawicieli handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Pod wspólnym logo BALMY działają̨ Salony Firmowe w Poznaniu, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi a także w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

ZałącznikWielkość
PDF icon technolog ds systemu MRP.pdf129.32 KB