Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility DR MAGDALENA BRODA LAUREATKĄ STYPENDIUM FULBRIGHT SENIOR AWARD | Wydział Leśny i Technologii Drewna

DR MAGDALENA BRODA LAUREATKĄ STYPENDIUM FULBRIGHT SENIOR AWARD

Dr Magdalena Broda została  wyróżniona stypendium w ramach prestiżowego programu Fulbright Senior Award 2020-21 - laureaci Stypendium Fulbrighta 2020/21.

Program Fulbrighta to największy program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych. Od ponad 70 lat wspiera współpracę na rzecz rozwoju nauki, kultury oraz relacji międzyludzkich i międzyinstytucjonalnych pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a ponad 160 krajami.

Stypendia Fulbright Senior Award przyznawane są w drodze konkursu pracownikom naukowym oraz naukowo-dydaktycznym uczelni, instytutów badawczych, jednostek naukowych PAN, międzynarodowych instytutów naukowych oraz innych jednostek naukowych w Polsce na realizację własnych projektów badawczych w amerykańskich uczelniach i instytutach.

Serdecznie gratulujemy!