Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nagroda im. dr Ryszarda Szymaniego dla najlepszego absolwenta kierunku Technologia drewna wręczona! | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Od roku akademickiego 2018/2019 Pan dr inż. Ryszard Szymani - wybitny absolwent Wydziału Technologii Drewna z 1963 roku - wznowił na naszym Wydziale tradycję przyznawania nagrody pieniężnej dla najlepszego absolwenta kierunku studiów Technologia drewna.

Tegorocznym absowlentem, który otrzymał ww. wyróżnienie jest mgr inż. Grzegorz Króliczak.

Serdecznie gratulujemy Panu Grzegorzowi, a Fundatorowi nagrody, Panu dr Ryszardowi Szymaniemu dziękujemy!

www.woodmachining.com