Znamy laureatów VI edycji „Lasów Świata”

Na spotkaniu w dniu 28 listopada 2018 r. wybrano laureatów szóstej edycji programu „Lasy Świata”, którym przyznano stypendia wyjazdowe przeznaczone na pokrycie udziału w wyprawie Wydziału Leśnego UPP do Wietnamu w lutym 2019 roku.

Laureatami stypendium „Lasy Świata” zostali:

• Natalia Kartawik - laureatka stypendium Dziekana Wydziału Leśnego UPP
  • Natalia Smarul - laureatka stypendium Dyrektora RDLP w Poznaniu
  • Urszula Strugarek - laureatka stypendium Dziekana Wydziału Leśnego UPP
  • Karol Tomczak - laureat stypendium  Dyrektora BULiGL w Poznaniu

Wyboru laureatów dokonała Komisja Stypendialna, w której skład weszli:

Przewodniczący - Dziekan Wydziału Leśnego UPP: prof. dr hab.  Piotr Łakomy

Przedstawiciele fundatorów stypendium: Zbigniew Cykowiak -  Dyrektor  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu, Tomasz Markiewicz - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu.

Przedstawiciele pracowników: dr hab. Witold Grzywiński prof. nadzw., dr inż. Andrzej Węgiel, mgr inż. Jolanta Węgiel.

Przedstawiciele studentów: Konstancja Aszendorf ( przedstawiciel Samorządu Studentów Wydziału Leśnego), Alicja Florek (przedstawiciel Koła Leśników), Przemysław Galus  (reprezentant  ZTM ”Venator”)

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Skrutacyjna, w składzie: Wojciech Suchecki i Wojciech Nestorowicz.