Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Znamy laureatów VI Edycji Konkursu "ZBUDUJ ROWER Z DREWNA" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Znamy laureatów VI Edycji Konkursu "ZBUDUJ ROWER Z DREWNA"

Już po raz szósty studenckie Koło Naukowe Technologów Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprosiło wszystkich miłośników drewna i rowerów do wzięcia udziału w konkursie "Zbuduj Rower z Drewna". Przedmiotem konkursu był własnoręcznie wykonany rower z drewna. Rower musiał posiadać, co najmniej ramę wykonaną z drewna. Ważne było, umożliwiał przemieszczanie się przy użyciu siły własnych mięśni.

15 czerwca 2023 r. w trakcie „Pikniku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP” odbył się finał konkursu. Laureatami VI edycji konkursu "ZBUDUJ ROWER Z DREWNA" zostali:

• Pierwsze miejsce zajął Łukasz Polko
  • Drugie miejsce zajęli Adam Dykas oraz Robert Kuczyński
  • Trzecie miejsce zajęli Mieczysław i Bartosz Urbaniak

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu już za dwa lata.

Sponsorzy nagród: Firma EdWOOD, zajmująca się przetwórstwem drewna dębowego, prof. dr hab. Piotr Łakomy Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna w Poznaniu, prezes firmy Nowaccy Producent okien i drzwi drewnianych, Leszek Budziński dyrektor firmy Nowaccy Producent okien i drzwi drewnianych.

Prowadzący konkurs: Maciej Klucewicz oraz Martyna Plesińska.

Ogłoszenie wyników przez organizatorówZwycięzca konkursuZwycięzca konkursu z swoim roweremWręczenie nagród