Zmarł dr inż. Stanisław Drogosz

Ze smutkiem informujemy, że dnia 22 lipca 2018 roku zmarł w wieku 90 lat dr inż. Stanisław Drogosz, długoletni pracownik Katedry Użytkowania Lasu.

Dr inż. Stanisław Drogosz urodził się 5 X 1927 roku w Karczowie. Pracę na uczelni rozpoczął w 1959 roku, po ukończeniu studiów leśnych drugiego stopnia. Pracował początkowo w Zakładzie Leśnych Użytków Niedrzewnych (późniejsza Katedra Użytkowania Lasu) na stanowiskach: asystenta naukowo-technicznego, starszego asystenta oraz adiunkta. Zajmował się badaniami z zakresu użytkowania lasu w szczególności ubocznego użytkowania lasu. Pracę na uczelni zakończył w roku 1993 przechodząc na emeryturę.

Pogrzeb odbędzie się 25.07.2018 roku o godzinie 11,30 na Cmentarzu Górczyńskim.