Zapraszamy na wystawę „Lasy Świata – Kenia 2018”

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. „Lasy Świata – Kenia 2018”.

Wystawę będzie można oglądać 6 listopada  do 2 grudnia  2018 r. na terenie Kampusu Wydziału Leśnego  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 71 C, Kolegium Cieszkowskich w godz. 8.00 -20.00. Wstęp wolny.

Wyprawa studentów i pracowników Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu do Kenii , która odbyła się w lutym 2018 r.

Fundatorzy stypendiów: Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Nadleśnictwo Świeradów.

Patroni medialni wyprawy: drewno.pl, Dziennik Leśny, Głos Lasu, Przegląd Leśniczy, studia.net, Wieści Akademickie.