Zapraszamy do udziału w wyborach dziesiątej jubileuszowej edycji stypendium wyjazdowego „Lasy Świata Sri Lanka 2024”

Wybory laureatów dziesiątej jubileuszowej edycji stypendium wyjazdowego „Lasy Świata” odbędą się 21 listopada 2023 r. (wtorek) o godzinie 18:00 w sali CI 7 Kolegium Cieszkowskich (Poznań, ul. Wojska Polskiego 71C). Tradycyjnie zorganizowania „wyborów laureatów Lasów Świata” podjęli się studenci z Samorządu Studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Laureaci do stypendium będą mieli 5 minut, aby zaprezentować przed komisją swoje dokonania. Forma prezentacji będzie dowolna (np. prezentacja multimedialna, wystąpienie, 5 minutowy film). Część uczestników, która nie będzie mogła uczestniczyć osobiście w wyborach, proszona jest o dostarczenie 5 minutowego filmu najpóźniej do 21 listopada 2023 r. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tych, którzy mają swojego faworyta i chcieliby go wspierać i mu kibicować.

Studenci ubiegający się o stypendium wyjazdowe „Lasy Świata”:

1. Oliwia Elżbieta Babacz
  2. Patrycja Baryła
  3. Alicja Biłoszewska
  4. Urszula Bogusławska
  5. Diana Inez Fiedorowicz
  6. Aleksandra Maria Gawrońska
  7. Karolina Iwicka
  8. Michał Jessa
  9. Robert Kuczyński
  10. Wiktor Kroker
  11. Wojciech Kozak
  12. Karolina Kowalik
  13. Kajetan Sala
  14. Patrycja Stefaniak
  15. Jakub Springer
  16. Martyna Woltyńska
  17. Patrycja Walczak

Skład komisji wybierającej stypendium:

Przewodniczący - Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu: Prof. dr hab. Piotr Łakomy

Przedstawiciele pracowników

• Prof. UPP dr hab.  Edward Roszyk
  • Prof. UPP dr hab. Andrzej Węgiel
  • Mgr inż. Jolanta Węgiel

Przedstawiciele studentów

• Adam Pływaczyk – Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna
  • Marta Sikorska – Koło Naukowe Technologów Drewna
  •  Emilia Marciniak – Koło Leśników

Skład komisji skrutacyjnej:

• Martyna Plesińska
  • Tomasz Kupski
  • Jakub Antczak

Po wyłonieniu stypendystów rozpocznie się nabór studentów i pracowników WLTD UPP, którzy chcą uczestniczyć w wyprawie „Lasy Świata” na własny koszt. Kwalifikacja uczestników wyprawy będzie realizowana według kolejności zgłoszeń. Osoby zainteresowane są proszone zgłoszenia chęci wyjazdu w terminie od 21 listopada do 22 listopada na maila: jolanta.wegiel@up.poznan.pl.