Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zapraszamy do trzeciej edycji akcji " Kredki zamiast kwiatka" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Zapraszamy do trzeciej edycji akcji " Kredki zamiast kwiatka"

Obrony zbliżają się wielkimi krokami i zastanawiasz się, jakie kwiaty spodobają się promotorowi? Problem rozwiązany! Dołącz do akcji, pomóż dzieciakom!

Studencie broniący pracy dyplomowej jeżeli chcesz wspomóc dzieci z  Zespółu Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu kup” grube drewniane kredki „Bambino”. Przynieś je na obronę zamiast kwiatów. Jeśli chcesz wziąć udział w akcji przynieś kredki do pokoju 338 w Kolegium Cieszkowskich.

Organizator akcji: Samorząd Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.