Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Złoty Krzyż Zasługi dla prof. dr hab. Małgorzaty Mańki | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Złoty Krzyż Zasługi dla prof. dr hab. Małgorzaty Mańki

W piątek (24 listopada 2012 r.) odbyło się uroczyste wręczenie  odznaczeń państwowych, medali uczelnianych, dyplomów doktora habilitowanego i promocje doktorskie oraz jubileusz 50 – lecia Stowarzyszenia Absolwentów. W sobotę obchody Dni Patrona Uczelni Augusta hr. Cieszkowskiego zakończyło wydarzenie artystyczne – III Koncert Galowy.

Otwierając uroczyste posiedzenie Senatu JM Rektor, prof. dr hab. Grzegorz Skrzypczak w serdecznych słowach powitał przybyłych gości (...)

Na wnioski  Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za działalność na rzecz rozwoju nauki Prezydent RP odznaczył Złotym Krzyżem Zasługi prof. dr hab. Małgorzatę Mańkę z Wydziału Leśnego.