Wystawa prac Studentów Projektowania mebli

W poniedziałkowy wieczór, 25 września 2023 roku miał miejsce na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna (WLTD) UPP wernisaż wystawy w ramach Poznań Design Festiwal pt.: "KOMUNIKACJA. Rozmowa w czasie niepewności - Mebel - pewnik w czasach niepewności". Wystawa odbywa się w czasie otwartych spotkań Studenckiego Koła Naukowego Projektantów Mebli, które działa na WLTD UPP. Prace studentów pochodzą z Katedry Meblarstwa WLTD UPP, z zajęć Pracowni projektowanie mebla i Bioniki prof. dr. hab. inż. Marka Owsiana oraz dr Anny Owsian.
Organizatorem wystawy jest Katedra Meblarstwa WLTD UPP, a kuratorem Studenckie Koło Naukowe Projektantów Mebli.
Wystawa trwa do 29 września, w godzinach od 15:00 do 19:00 w budynku WLTD przy ul. Wojska Polskiego 38/42, sala nr 9 - na parterze. Wstęp wolny.