Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wystawa fotograficzna „Lasy Świata – Wietnam 2019” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wystawa fotograficzna „Lasy Świata – Wietnam 2019”

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. „Lasy Świata – Wietnam 2019”.

Wystawę będzie można oglądać 5 listopada  do 2 grudnia  2019 r. na terenie Kampusu Wydziału Leśnego  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 71 C, Kolegium Cieszkowskich w godz. 8.00 -20.00. Wstęp wolny.

Wyprawa studentów i pracowników Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu do Wietnamu w odbyła się dniach 8.02-1.03.2019 r.

W wyprawie uczestniczyła czwórka stypendystów programu „Lasy Świata”: Natalia Kartawik, Natalia Smarul, Urszula Strugarek, Karol Tomczak.

Fundatorami stypendiów byli: Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu.

Patroni medialni wyprawy: drewno.pl, Dziennik Leśny, Głos Lasu, Przegląd Leśniczy, studia.net, Wieści Akademickie.

PDF icon wystawa_01_22_ok.pdf13.32 MB