Wyróżnienie oznakami honorowymi "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego" dla pracowników Wydziału Leśnego UP w Poznaniu

13 czerwca 2014 r.  w OKL w Gołuchowie, Zarząd Województwa Wielkopolskiego odznaczył oznakami honorowymi "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego" dwie osoby z Wydziału Leśnego UP w Poznaniu.

Wyróżnienie za całokształt działalności, aktywność na polu edukacji i wybitne osiągnięcia naukowe przyznano: Prof. zw. dr hab. Jerzemu Wiśniewskiemu (byłemu przewodniczącemu Rady Naukowej OKL ) i Prof. dr hab. Dariuszowi Gwiazdowiczowi (obecnemu przewodniczącemu tejże Rady). Oznaczenia wręczył wicemarszałek Krzysztof Grabowski.