Współpraca Erasmus+ z Gruzją i Azerbejdżanem

Powoli dobiega końca realizacja 2-letniego projektu wymiany studentów i nauczycieli między Wydziałem Leśnym UP w Poznaniu a partnerskimi uczelniami z Zakaukazia: Gruzińskim Uniwersytetem Technicznym w Tbilisi i Uniwersytetem Rolniczym w Gandży, w ramach programu Erasmus+ dla krajów partnerskich (spoza UE).

W lutym i marcu tego roku, podczas pobytu w Gruzji i Azerbejdżanie, cykle wykładów zaprezentowali: dr hab. Cezary Beker i dr Grzegorz Rączka. Swoje pobyty za granicą, w zimowym semestrze 2017/18, zakończyli także dwaj studenci naszego Wydziału (Jakub Cichocki i Piotr Bogucki), oraz goszczący w Poznaniu studenci z Azerbejdżanu (Ibrahim Ibrahimov i Tural Sadigov) oraz Gruzji (Tamar Berishvili, Gocha Aleksidze i Nugzar Japaridze).

Grzegorz Rączka

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Leśnego

do spraw kontaktów z krajami Kaukazu