Wigilia Koła Leśników

Dnia 10.12.2018 roku odbyła się kolejna już wspólna wigilia studentów oraz kadry naszego Wydziału organizowana przez Koło Leśników.

Nasze spotkanie uświetniły kolędy Zespołu Trębaczy Myśliwskich "Venator" oraz Sekcji Muzycznej Koła Leśników, którym ogromnie dziękujemy za zaangażowanie w uświetnienie tego wieczoru we wspaniałe kolędy oraz pastorałki.

Z rąk prof. Mizery Koło Leśników otrzymało przepiękny prezent- przedruk pierwszego wydania monografii prof. Sokołowskiego "Ptaki Ziem Polskich".

Po przełamaniu się opłatkiem i zjedzeniu tradycyjnych dań nadszedł czas na prezenty!

Z tym, że to nie najmłodsi byli nimi nagradzani za wzorowe zachowanie, a zaproszeni goście.

Dzięki Panu dr. Jarosławowi Szabanowi prowadzący "wykupili" prezenty od Mikołaja w postaci własnoręcznie przygotowanych przez członków Koła choinek.

Po pożegnaniu gości nadszedł czas na świąteczne zdjęcia :D

I tak, zgodnie z Polskim przysłowiem "kiedy kota nie ma myszy harcują" zaczęło się prawdziwe studenckie szaleństwo z aparatami.

Agnieszka Urbaniak

fot. Agnieszka Urbaniak