Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie społeczności UPP z prof. dr. hab. Hubert Hasenauerem | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Spotkanie społeczności UPP z prof. dr. hab. Hubert Hasenauerem

W niedzielę 23 czerwca 2019 r., w przeddzień uroczystego wręczenia tytułu doktora honoris causa Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr. hab. Hubertowi Hasenauerowi odbyło się spotkanie społeczności UPP z uhonorowanym i jego rodziną, matką Juttą Hasenauer i córką Amelią Hasenauer.

Na zaproszenie Dziekana Wydziału Leśnego prof. dr. hab. Piotra Łakomego przybyło liczne grono pracowników z retorem prof. dr hab. Janem Pikulem na czele oraz studenci Wydziału Leśnego. W pięknym otoczeniu Centrum Konferencyjnego Młyńska 12, przy wykwintnym menu toczyły się przemiłe rozmowy. Czas umilała muzyka, także wykonywana przez studentów Sekcji Muzycznej Koła Leśników.

Fot. J. Szmyt