Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP na I Zawodach Łucznika Field by SŁuP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP na I Zawodach Łucznika Field by SŁuP

27 kwietnia 2019r. Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP w postaci 5-osobowej grupy reprezentowała Wydział Leśny i Koło Leśników podczas „I Zawodów Łuczniczych Field by SŁuP” w Czarnej Wodzie. Większość członków sekcji po raz pierwszy miała możliwość wzięcia udziału w zawodach tego typu.

Naszym celem były tarcze, a nie figury jak to bywało dotychczas. Na turniej przyjechali łucznicy z całej Polski, wyposażeni w najwyższej klasy sprzęt. Łucznicy przemieszczali się po trasie podziwiając malownicze widoki i strzelając do celów z wyznaczonych miejsc. Przejście całej trasy zajęło nam kilka godzin, podczas których mogliśmy uczyć się od profesjonalistów oraz doskonalić nasze umiejętności.

Niestety nikomu z nas nie udało się zająć miejsca na podium. Jesteśmy jednak zadowoleni z naszych wyników i zdobytego doświadczenia. Bardzo dziękujemy organizatorom – Stowarzyszeniu Łuczników Pomorza za tak ciepłe i profesjonale przyjęcie. Bardzo miło strzelało się nam w Ich gronie i z pewnością wrócimy za rok."

Z wyrazami szacunku,

Olga Wepryk