Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Marty Bloch | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Marty Bloch

PRZEWODNICZĄCY I RADA NAUKOWA DYSCYPLINY NAUKI LEŚNE

Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej

mgr Marty Bloch

Tytuł pracy: „Wykorzystanie cieczy jonowych i enzymów do otrzymywania celulozy o rozmiarach nanometrycznych”.

Obrona pracy odbędzie się 28 października 2022 r. o godz. 10:30 sali wykładowej F, budynku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu.

Promotor: prof. UPP dr hab. Izabela Ratajczak (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).

Promotor pomocniczy: dr Magdalena Woźniak (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).

Recenzenci: dr hab. Renata Dobrucka, prof. UEP (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), dr hab. Beata Podkościelna, prof. Uczelni (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie).

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45.

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne

prof. dr hab. Wiesław Olek