Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Prof. dr hab. Małgorzata Mańka uzyskała prestiżowy tytuł ISPP Fellow | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Prof. dr hab. Małgorzata Mańka uzyskała prestiżowy tytuł ISPP Fellow

Z wielką radością informujemy, że Pani Prof. dr hab. Małgorzata Mańka, członek rzeczywisty PAN uzyskała prestiżowy tytuł ISPP Fellow od Międzynarodowego Towarzystwa Fitopatologicznego (International Society for Plant Pathology) w uznaniu wybitnych osiągnięć w ramach fitopatologii leśnej oraz wiodącej roli Pani Profesor w obszarze krajowej i międzynarodowej fitopatologii. Certyfikat przekazano na  Międzynarodowym Kongresie Fitopatologicznym ICPP w Lyonie (Francja) w dniu 25 sierpnia br. w obecności ok. 2400 fitopatologów z całego świata.

Dziękujemy Pani Profesor za godną reprezentację polskiej nauki, a także Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP na forum krajowym i międzynarodowym, a w szczególności za pogłębiania i przekazywanie wiedzy o chorobach roślin i ich ograniczaniu.

prof. dr hab. Piotr Łakomy