Pierwsza partia darów dla uchodźców z Ukrainy zebrana na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna UPP

Pierwsza partia darów zebranych na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna dla uchodźców z Ukrainy pojechała wczoraj do Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka. Produkty te będą przekazane osobom, które dotrą najpierw do Barki, a następnie osobom, które zostaną rozlokowane w Poznaniu i okolicach . Dziękujemy darczyńcom!

Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna nadal jednak zbiera najpotrzebniejsze środki: pilnie potrzebne jest jedzenie dla dzieci (mleko w proszku, kaszki, musy itp.)

Dary można przynosić na Wydział Leśny i Technologii Drewna:

• budynek Technologii Drewna (ul. Wojska Polskiego 38/42, parter),
  • Collegium Cieszkowskich (parter),
  •  Dom Studencki Przylesie (parter).

Rzeczy można przynosić o dowolnej porze i zostawiać w oznaczonym miejscu.

Wykaz rzeczy aktualnie potrzebnych:

Produkty spożywcze z długim terminem ważności:

1) słoiki np. z gołąbkami, pulpetami, fasolką, bigosem, gulaszem;

2) konserwy mięsne, pasztety, konserwy rybne;

3) ryż, kasza, makaron, mąka, olej;

4) puszki warzywne, np. marchewka, groszek, kukurydza, fasola, fasolka szparagowa, pomidory;

5) instant: budynie, kisiele, kaszka manna, zupy;

6) dżemy, płatki, kakao, mleko;

7) kawa, herbata, cukier.

Chemia:

1) paczki higieniczne (zestaw: szczoteczka, pasta, mydło, szampon, żel, ręcznik);

2) proszek/żel do prania, płyn do mycia naczyń.

Sprzęt:

1) czajniki elektryczne.

Zbieramy tylko produkty nowe, nieużywane.

Produkty te będą przekazane osobom, które dotrą najpierw do Barki, a następnie osobom, które zostaną rozlokowane w Poznaniu i okolicach.