Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Oliwia Babacz, Patrycja Baryła, Kajetan Sala, Martyna Woltyńska to laureaci X edycji stypendium wyjazdowego „Lasy Świata Sri Lanka 2023” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

21 listopada 2023 r. odbyła się dziesiąta edycja wyborów laureatów stypendium wyjazdowego „Lasy Świata Sri Lanka 2024”. Miło nam poinformować, że laureatami tej jubileuszowej edycji zostali: Oliwia Babacz, Patrycja Baryła, Kajetan Sala, Martyna Woltyńska.

Serdecznie gratulujemy

Fundatorem stypendium jest Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, prof. dr hab. Piotr Łakomy.

Laureaci wraz z komisją wybierającą. Od lewej stoją: Marta Sikorska, Emilia Marciniak, Adam Pływaczyk, prof. UPP dr hab. Edward Roszyk, mgr inż. Jolanta Węgiel, Oliwia Babacz, Kajetan Sala, Martyna Woltyńska, Patrycja Baryła, prof. dr hab. Piotr Łakomy, prof. UPP dr hab. Andrzej WęgielLaureaci stypendium wyjazdowego "Lasy Świata Sri Lanka 2024" wraz z fundatorem stypendium. Od lewej stoją: Oliwia Babacz, Kajetan Sala, Martyna Woltyńska, Patrycja Baryła, prof. dr hab. Piotr Łakomy ( fundator stypendium)