Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Oliwia Łabuda, Marcin Łaguna laureatami stypendium „Lasy Świata Uganda 2023” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Oliwia Łabuda, Marcin Łaguna laureatami stypendium „Lasy Świata Uganda 2023”

Miło nam poinformować, że w wyborach stypendystów stypendium wyjazdowego „Lasy Świata 2023” laureatami zostali: Oliwia Łabuda, Marcin Łaguna.

Serdecznie gratulujemy

Fundatorem stypendium jest prof. dr hab. Piotr Łakomy – Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Tradycyjnie zorganizowania „wyborów laureatów Lasów Świata” podjęli się studenci z Samorządu Studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Pracownicy i studenci Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP zainteresowani udziałem w wyprawie „Lasy Świata” do na własny koszt (6000 zł) mogą przesłać mailem swoje zgłoszenie do Jolanty Węgiel na adres: jwegiel@up.poznan.pl, w terminie do 30 listopada 2022 r. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów (dotyczy studentów) oraz telefon kontaktowy. W przypadku dużej liczby zgłoszeń uczestnicy będą wybierani w drodze losowania.

Od lewej stoją: E. Roszyk, A. Węgiel, J. Węgiel, M. Łaguna, O. Łabuda, P. Łakomy