Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Natalia Kartawik wyróżniona w Konkursie Rzecznicy Nauki 2022 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Natalia Kartawik wyróżniona w Konkursie Rzecznicy Nauki 2022

5 grudnia 2022 r. w czasie trwania Kongresu Nauka i Media 2022, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki, zostały ogłoszone wyniki konkursu Rzecznicy Nauki 2022 r. Miło nam poinformować, że mgr inż. Natalia Kartawik z dostała wyróżnienie w tym konkursie, za podróż w korony drzew w poszukiwaniu grzybów.

RZECZNIKIEM NAUKI 2022 została dr hab. inż. Sandra Paszkiewicz z Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - ZUT. Drugie wyróżnienie trafiło do Jagody Czajkowskiej z Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie za wystąpienie „Niech mocz będzie z Wami”.

Na scenie stanęło 10 finalistów, którzy mieli pięć minut, aby w ciekawy, przystępny i zrozumiały sposób opowiedzieć o swoich badaniach. Prezentacje oceniało jury w   [Natalia Kartwik z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna podczas Kongresu Nauka i Media 2022] składzie dr hab. Jacek Wasilewski z Katedry Antropologii Mediów Uniwersytetu Warszawskiego, red. Stanisław Wryk wieloletni reporter "Wydarzeń" Telewizji Polsat oraz wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Łukasz Nowicki aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, lektor i prezenter telewizyjny. Jury zwracało szczególną uwagę na zawartość merytoryczną prezentowanych tematów, jasność przekazu oraz charyzmę i atrakcyjność wystąpienia.

na zdjęciu Natalia Kartawik