Lekcje akademickie na WLTD UPP dla uczniów z Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych z Poznania

19 kwietnia 2024 r. gościliśmy na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Uczniów z pierwszej klasy technikum technologii drewna Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych z Poznania wraz z ich Nauczycielami.

Uczniowie wzięli udział w specjalnie przygotowanych akademickich zajęciach laboratoryjnych w Katedrze Nauki o Drewnie i Techniki Cieplnej, Katedrze Mechanicznej Technologii Drewna oraz Katedrze Obrabiarek i Podstaw Konstrukcji Maszyn. Zapraszamy na fotorelacje z odwiedzin.