Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Laury Społecznej Odpowiedzialności za rok akademicki 2020/2021 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Laury Społecznej Odpowiedzialności za rok akademicki 2020/2021

Z inicjatywy prof. UPP dr hab. Magdaleny Kozery-Kowalskiej, pełnomocniczki Rektora ds. SOU, przy akceptacji i wsparciu Prorektora ds. studiów, prof. dr hab. Piotra Ślósarza, wręczone zostały Laury Społecznej Odpowiedzialności za rok akademicki 2020/2021.

Za promowanie idei Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Laury Społecznej Odpowiedzialności z WLTD UPP otrzymali:

• prof. UPP dr hab. Radosław Mirski,
  • prof. UPP dr hab. Edward Roszyk,
  • dr inż. Anna Wierzbicka.

Za wsparcie działań na rzecz promowania idei Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Laur Społecznej Odpowiedzialności otrzymał:

•  mgr inż. Piotr Kiciński.