Kredki trafiły do dzieci

Kredki i kolorowanki dla chorych dzieci zamiast kwiatów dla promotorów i recenzentów prac inżynierskich - taką akcję zorganizowali już po raz drugi studenci Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. 23 marca 2017 r. nastąpiło przekazanie kredek i kolorowanek gronu pedagogicznemu z Zespołu Szkół Specjalnych nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych. Jeszcze dziś kredki trafią na szpitalne sale.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym absolwentom, którzy dołączyli  się do tej akcji. Zyskaliście uśmiech dzieci i sprawiliście, że dzień waszej obrony stał się dniem szczęśliwym nie tylko dla was.