Koło Leśników na EkoForum

Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego  w Poznaniu w ramach Targów Edukacyjnych, które odbyły się w dniach 24-26.03.2017 r. już po raz kolejny współtworzyło stoisko Eko Forum.

Celem przedsięwzięcia była prezentacja podmiotów zajmujących się edukacją ekologiczną oraz przedstawienie ich bogatej oferty dydaktycznej.

Swoje stoiska przygotowali m. in.: RDLP w Poznaniu, Liga Ochrony Przyrody, Palmiarnia Poznańska, Centrum Promocji Ekorozwoju, Wielkopolski PN, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz studenckie koła naukowe, w tym nasze! Stoisko Koła Leśników cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony dzieci, jak i dorosłych.

tekst i zdjęcia: archiwum Koła Leśników