Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility III miejsce drużyny WLTD w Zawodach Strzeleckich o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego UR | Wydział Leśny i Technologii Drewna

W VII Zawodach Strzeleckich o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie drużyna z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP w składzie: Michał Jessa, Kacper Lizakowski, Tomasz Kupski, Władysław Tomaszewski zajęła 3 miejsce. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna absolwentów Wydziału Leśnego UR, drugie miejsce Sekcja Łowiecka Koła Naukowego Leśników UR w Krakowie. Zmagania strzeleckie odbywały się na położonej w Beskidzie Sądeckim strzelnicy myśliwskiej w Tyliczu.

Zawody jak zawsze odbyły się w przyjaznej atmosferze i świetnym towarzystwie. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę studentom z Krakowa.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w Antoninku pod Poznaniem, gdzie już niebawem odbędą się tradycyjne Zawody Strzeleckie o Puchar Dziekana WLTD UPP.

Od lewej: Michał Jessa, Kacper Lizakowski, Tomasz Kupski Zwycięskie drużyny