III edycja konkursu Rower z Drewna

Organizatorzy: Koło Naukowe Technologów Drewna oraz Samorząd Studencki Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

ogłaszają III edycję konkursu ROWER Z DREWNA !

Przedmiotem kolejnej edycji konkursu jest oczywiście drewniany rower - w tym roku jest to rower dziecięcy, a więc odpowiedni dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Celem konkursu jest promocja drewna, jako materiału konstrukcyjnego oraz krzewienie kultury technicznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Informacje na temat konkursu będą pojawiać się na stronie wydarzenia oraz na fanpege’u Koła Naukowego Technologów Drewna. Śledźcie nas uważnie ! :)