Dr Jakub Jakubowski kierownikiem projektu „Nowoczesne zarządzanie gospodarką leśną w świetle założeń Europejskiego Zielonego Ładu”

Sześć projektów złożonych przez naukowców UPP zakwalifikowanych zostało do finansowania w ramach programu „Doskonała nauka” w tym projekt z WLTD „Nowoczesne zarządzanie gospodarką leśną w świetle założeń Europejskiego Zielonego Ładu – kierownik projektu dr Jakub Jakubowski, Katedra Ekonomiki i Techniki Leśnej.

Przedmiotem programu „Doskonała nauka” jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu prezentację osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, poprzez organizację konferencji naukowych oraz wydawanie monografii naukowych.

Program składa się z dwóch modułów:

1. „Wsparcie konferencji naukowych” – w ramach którego jest wspierana realizacja projektów polegających na organizacji konferencji naukowych prezentujących osiągnięcia naukowe, w tym najnowsze wyniki badań naukowych lub prac rozwojowych. W ramach tego modułu finansowanie otrzymał projekt kierowany przez dr Jakuba Jakubowskiego, Katedra Ekonomiki i Techniki Leśnej.
  2. „Wsparcie monografii naukowych”.