Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Dr Anna Wierzbicka, dr Tomasz Maliński, prof. UPP dr hab. Andrzej Węgiel nagrodzeni za promocję Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr. hab. Krzysztof Szoszkiewicz, przyznał nagrody zespołowe za osiągnięcia organizacyjne, a w szczególności za promocję Uczelni w roku akademickim 2021/2022. Miło nam poinformować, że w gronie 10 najbardziej aktywnych medialnie naukowców naszej uczelni znalazła się trójka przedstawicieli Wydziału Leśnego i Technologii Drewna. Nagrodę otrzymali: dr inż. Anna Wierzbicka, dr inż. Tomasz Maliński, prof. UPP dr hab. Andrzej Węgiel.

Od lewej na zdjęciu: Andrzej Węgiel, Anna Wierzbicka, Tomasz Maliński