Cezary Urbanowski doktorant Wydziału Leśnego UPP zakwalifikował się do finału FameLab Poland 2019

2 marca 2019 r. w Warszawie odbył się półfinał konkursu FameLab Poland. Miło nam poinformować, że Cezary Urbanowski doktorant Wydziału Leśnego UPP zakwalifikował się do finału krajowego konkursu, który odbędzie się  18 maja 2019 r.

Famelab to międzynarodowy konkurs dla naukowców, którzy mają coś do powiedzenia. Naukowcy stają przed jury i publicznością, by w 3 minuty przedstawić to, czym pasjonują się na co dzień w swojej pracy badawczej.

Występ Cezarego