Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP nominowany do nagrody Ambasador Innowacyjności | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki pragnie poinformować, że Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, został nominowany do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI za wkład w rozwój innowacji w Polsce, za przyszłościowe, nieszablonowe myślenie, wysokie ambicje, pionierskie projekty, nowe idee i niezwykłe rozwiązania. Przede wszystkim za budowanie pozytywnego wizerunku polskich innowacji, które są na bardzo wysokim poziomie i niejednokrotnie wyprzedzają światowe trendy.

Laureatów nagrody wybierze w lutym 2021 roku kapituła programowa.

PDF icon List nominacyjny.pdf371.83 KB