Warsztaty łucznicze w Technikum Leśnym w Miliczu

30 listopada 2021 roku członkowie Sekcji Łuczniczej Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w składzie: dr inż. Marcin Włoch, Elżbieta Słońska, Albert Brzózka i Mikołaj Grabowski, przeprowadzili warsztaty z łucznictwa dla młodzieży z Technikum Leśnego w Miliczu.

W czasie zajęć uczestnicy mieli okazję zapoznać się rodzajami łuków, techniką strzelania. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony adeptów łucznictwa.

Członkowie Sekcji Łuczniczej składają podziękowania dla pani  dyrektor mgr Justynie Żarczyńskiej oraz kadrze nauczycielskiej za ciepłe przyjęcie. Mają nadzieję, że wyjazd zaowocuje zaszczepieniem  łuczniczej pasji wśród uczniów Technikum Leśnego w Miliczu.

Mikołaj Grabowski