Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Waldemar Perdoch laureatem XII edycji Konkursu Program LIDER | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Waldemar Perdoch laureatem XII edycji Konkursu Program LIDER

Miło nam poinformować, że dr inż. Waldemar Perdoch z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP został laureatem XII edycji Konkursu Program LIDER. Będzie on realizował projekt pt. „Materiały termoizolacyjne dla budownictwa wytwarzane z wykorzystaniem biomasy”.

Serdecznie gratulujemy

Lista laureatów https://www.gov.pl/web/ncbr/program-lider---rozstrzygniecie-xii-edycji-konkursu

Program LIDER ma charakter elitarny, a skierowany jest do przedstawicieli różnych dziedzin naukowych. Głównym celem Programu LIDER jest poszerzenie kompetencji młodych naukowców w samodzielnym planowaniu, zarządzaniu oraz kierowaniu własnymi zespołami badawczymi, podczas realizacji projektów naukowych, których wyniki mogą być wdrożone w gospodarce.

Program służy także stymulowaniu współpracy naukowców z przedsiębiorstwami, poprzez umożliwienie realizacji badań o potencjale komercjalizacyjnym i wdrożeniowym, stymulowanie mobilności międzysektorowej, międzyuczelnianej oraz między jednostkami naukowymi.