Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility VI Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

VI Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję naszego corocznego turnieju łuczniczego, która odbędzie się 25 kwietnia 2021 roku w Ogrodzie Dendrologicznym UPP (Poznań, ul. Warmińska 2).

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju musieliśmy zastosować się do panujących obostrzeń i przepisów, których dokładny opis znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dokładne przeczytanie go PRZED wysłaniem zgłoszenia, i podkreślamy konieczność posiadania własnego długopisu w biurze zawodów. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku zmiany panujących w kraju przepisów epidemicznych.

Zgłoszenia na turniej przyjmujemy do 11 kwietnia 2021 roku drogą mailową na adres zarzadsekcjiluczniczejupp@gmail.com

W zgłoszeniu podać należy imię, nazwisko, wiek, oraz kategorię sprzętową w jakiej startujecie (szerzej opisane w regulaminie).

Do zobaczenia!

ORGANIZATORZY: Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu; Koło Leśników UPP,  Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP; Ogród Dendrologiczny UPP.

PDF icon Regulamin ToPDWLiTD.pdf99.1 KB