Uroczyste wręczenie stopni naukowych

14 lipca 2021 roku na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna UPP odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla doktorów habilitowanych i doktorów, którzy uzyskali stopnie naukowe w roku akademickim 2019/20. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał prof. dr hab. Piotr Łakomy – Dziekan WLTD UPP.

U c h w a ł ą  Rady  Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne stopień naukowy  d o k t o r a    h a b i l i t o w a n e g o   nauk   rolniczych  w  dyscyplinie  nauki leśne uzyskali:

1. Pani Doktor habilitowana Dorota Dukarska
  2. Pan Doktor habilitowany Tomasz Krystofiak
  3. Pan Doktor habilitowany Marek Wieruszewski

U c h w a ł ą  Rady  Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne stopień naukowy  d o k t o r a   nauk   rolniczych  w  dyscyplinie  nauki  leśne  otrzymali:

1. Pani Doktor Joanna Siuda - promotorem był Pan Profesor Bartłomiej Mazela
  2. Pan Doktor Kwiryn Naparty - promotorem był Pan Profesor UPP Piotr Mederski