Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Naukowcy WLTD UPP w Kapitule konkursu „Diament Meblarstwa" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Naukowcy WLTD UPP w Kapitule konkursu „Diament Meblarstwa"

Czterech naukowców z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w kapitule konkursu "Diament Meblarstwa": prof. dr hab. Jerzy Smardzewski, prof. UPP dr hab. Dorota Dziurka, dr inż. Łukasz Matwiej, dr inż. Krzysztof Wiaderek.

Konkurs "Diament Meblarstwa" jest jednym z najważniejszych w Polsce konkursów meblarskich. Organizowany jest od 2006 r. Ma on na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. W skład kapituły oceniającej wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi.

Organizatorami konkursu jest Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje m.in. Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.