Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nagrody za działalność społeczną na rzecz środowiska studenckiego UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Nagrody za działalność społeczną na rzecz środowiska studenckiego UPP

Tradycyjnie, na ostatnim w roku posiedzeniu Senatu UPP odbyła się uroczystość wręczania nagród, listów gratulacyjnych oraz medali dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu za działalność na rzecz Uniwersytetu. Wśród 15 nagrodzonych studentów, którzy wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i jednocześnie uzyskali w poprzednim roku akademickim średnią ocen z egzaminów i zaliczeń nie niższą niż 4,00,  była czwórka studentów z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP:

• z kierunku Leśnictwo: Roksana Agata Fit, Klaudia Karczewska, Paweł Karol Kubiszyn,
  • z kierunku Technologia drewna: Jan Józef Biber.

Serdecznie gratulujemy.