Nabór na XXII edycję studiów podyplomowych Zarządzanie przedsiębiorstwem w leśnictwie i ochronie przyrody

Trwa nabór na XXII edycję studiów podyplomowych Zarządzanie przedsiębiorstwem w leśnictwie i ochronie przyrody w roku akademickim 2022/2023.

Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się zarządzaniem na dowolnym szczeblu hierarchii organizacyjnej, gotowych do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Zajęcia dydaktyczne prowadzą pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (wykładowcy studiów MBA), Uniwersytetu Przyrodniczego, specjaliści z PGL LP oraz Dyrekcji Ochrony Środowiska, specjaliści z zakresu zarządzania, rachunkowości, psychologii i coachingu.

Miejsce spotkań: OSW Porażyn. Studia trwają dwa semestry (od października/listopada do września).

Serdecznie zapraszamy!

dr inż. Jakub Glura – kierownik studiów