Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Lidar dla tymczasowo i przestrzennie wyraźnych inwentaryzacji lasów: doświadczenie z Dolomitów | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej ma ogromną przyjemność zaprosić studentów, wykładowców i pracowników Poznańskiego Uniwersytetu Nauk Życia na wykład wygłoszony przez dr Enrico Tomelleri z Wolnego Uniwersytetu Bozen-Bolzano (Włochy) Wydział Nauki i Techniki, Ekologia Leśna Grupa.
Temat wykładu: ′′ Lidar dla tymczasowo i przestrzennie wyraźnych inwentaryzacji lasów: doświadczenie z Dolomitów ".
Analizując skutki ekstremalnego wydarzenia jak burza Vaia we Włoszech na ewolucji tradycyjnie zarządzanego lasu. Wartość łączenia lidaru i podejścia do uczenia maszynowego dla zarządzania naszymi lasami w kontekście klimatu o ciągłej coraz większej zmienności.
słowa kluczowe: Inwentaryzacja leśna, lidar, teledetekcja, ekstremalne wydarzenia, ekstremalna burza,
Dr Tomelri przedstawi wykład na platformie ZOOM w poniedziałek 21.12.2020 o godz. 14:00.
W załączeniu przesyłamy zdjęcia z dr. Tomelleriego i abstrakcji wykładu.
Informacje o spotkaniu:
Język: angielski